Závory

Závory a brány

Také považujete vstup do vašeho soukromého nebo firemního prostoru za důležitý prostor? My ano, protože víme, že vstup, vjezd, vchod či  brána  je často první  vizitkou o Vás, kterou klient uvidí. V současné době si stylový vjezd  mohou pořídit i lidé, kteří by si ji dříve nepořídili. Zákazníci plně oceňují, že moderní technologie přinesla vrata a brány nejen se snadným a bezpečným ovládáním, ale také esteticky příjemné a vysoce odolné vůči klimatickým podmínkám. Závory a brány Vám  můžeme pomoci vybrat. Vy nám řeknete, jaká očekávání a přání máte od nového vstupu a my Vám na základě dlouholetých zkušeností připravíme nabídku na míru.

Typy závor

U nás si můžete si vybrat z široké nabídky vjezdových závor. Přizpůsobíme je Vašim potřebám a představám, jejich ovládání je možné dálkovými ovladači, mohou být i v  souladu s docházkovým, či vstupním systémem přes RFID čtečky. Jistě oceníte, že veškeré závory, které si u nás vyberete, jsou díky fotobuňkám zabezpečeny proti poškození vozů.  

 

 

Závory si můžete např. vybrat podle rychlosti a četnosti otevření v určitém časovém úseku. Nejvíce používané typy závor, které si naši zákazníci oblíbili pro jejich funkčnost a bezporuchovost  naleznete na webu našeho partnera Technopark.  

 

 

Brány

Bránu, kterou si u nás vyberete, Vám kompletně nainstalujeme a připravíme k užívání. Budete-li si přát, můžeme Vám nejvhodnější bránu pomoci vybrat na základě Vašich potřeb a našich dlouholetých zkušeností. Můžete si vybrat z širokého sortimentu různých typů bran a zvážit výhody jednotlivých výběrů:

-      posuvné brány jsou výhodné pro nízkou cenu, je třeba však mít dostatek prostoru v boku brány.

-      brány s venkovními motory nebo-li křídlové brány si můžete vybrat z mnoha typů a můžete je umístit i do omezeného prostoru.

-      brány s podzemními motory – dodají vstupu do Vašeho objektu stylovost, protože působí esteticky a celistvě. Zároveň jsou  vhodné  pro průjezdy v omezeném prostoru

Nejvíce používané typy nejdete na Technopark

                      

Akční nabídka produktů

Kriminalita roste

Lidé kradou a vypadá to, že to nejhorší nás teprve čeká! A tak nám nezbývá, než začít bránit svůj majetek všemi způsoby.

číst více
Elektronické protipožární systémy

Přemýšlíte o protipožárním zabezpečení?

číst více
Elektronické zabezpečovací systémy

EZS ochrání Vás a Váš majetek v době vaší nepřítomnosti. ...

číst více
Evidenční systémy

Evidence docházky a pohybu osob na pracovišti je pro Vás jistě zajímavá...

číst více