Telefony

Videotelefony a telefonní ústředny

Jistě i vy si vážíte jak svých hostů tak svého bezpečí. Pro nejvyšší komfort Váš i Vašich návštěvníků naleznete v naší nabídce vysoce kvalitní produkty a systémy, které zaručují přehlednou komunikaci s osobou  zvonící u vchodu. Mnozí z Vás, především firemní zákazníci,  oceňujete možnost využívat komunikace po budově vnitřními telefony i videotelefony, protože tak šetříte nejen čas svých zaměstnanců, ale mnohdy i rozpočty za mobilní telefony.

 

Právě videotelefony zvyšují bezpečí osob i majetku na vašem pracovišti, jak to dokládá příběh našeho partnerského zdravotnického sanatoria, kde se opakovaně objevoval problém nezvaných hostů a s tím souvisejících krádeží z místností pro personál. Nezvaní hosté se do budovy často dostali s hlášeným hostem.  Od zavedení videotelefonu recepční nejen příchozího hosta slyší, ale i vidí, od té doby nebyla zaznamenána v budově žádná krádež.

7810

Systém Video Intercom  Vám umožňuje uvidět zvonící osobu u vchodu  a komunikovat s ní. Zároveň tento systém můžete využít jako domácí telefon pro komunikaci z místnosti do místnosti, z patra do patra. Podle Vašich potřeb je možné rozšířit  přídavnou paměť, přidat tolik monitorů a sluchátek, kolik potřebujete.

A jak takový systém funguje?

Automatický video přenos: Ihned, jak  návštěvník zazvoní, nejenže uslyšíte příjemné zvonění, ale  kamerová jednotka atomaticky vyšle obraz do monitoru uvnitř budovy, kde si návštěvníka  můžete prohlédnout. Když se rozhodnete zvednout sluchátko, můžete s návštěvníkem komunikovat. Samozřejmě, že systém umožňuje otevření  dveřního zámku jednoduchým zmáčknutím tlačítka.

Mezi další výhody systému patří, že obraz, který sledujete  je vysoké kvality, snadno tedy identifikujete přicházející osobu. K tomu, abyste osobu mohly vždy dobře poznat, je třeba, aby se kamera automaticky přizpůsobila změně svět světelných podmínek např. i v noci. Náš systém Vám toto zajišťuje, protože má v sobě zabudované IR diody, které zlepšují identifikaci případného návštěvníka i při slabém osvětlení.

Telefonní ústředny

Navrhneme pro Vás optimalizované řešení na dodávku telekomunikačního zařízení s využitím konvergovaného řešení standardů telekomunikační a výpočetní techniky, které Vám poskytne i finanční úsporu spojenou s poplatky za telekomunikační služby. Problematiku spojenou s pořízením komunikačních systémů s přihlédnutím k Vašim možnostem a požadavkům, řešíme komplexně. Naše firma spolupracuje na těchto instalacích s firmou Jas, komunikační systémy s.r.o., která je certifikována pro dodávku, instalaci a servis zařízení Panasonic, Ateus, Siemens.

Akční nabídka produktů

Kriminalita roste

Lidé kradou a vypadá to, že to nejhorší nás teprve čeká! A tak nám nezbývá, než začít bránit svůj majetek všemi způsoby.

číst více
Elektronické protipožární systémy

Přemýšlíte o protipožárním zabezpečení?

číst více
Elektronické zabezpečovací systémy

EZS ochrání Vás a Váš majetek v době vaší nepřítomnosti. ...

číst více
Evidenční systémy

Evidence docházky a pohybu osob na pracovišti je pro Vás jistě zajímavá...

číst více