Rozvody

Elektromontáže slaboproudé a datové rozvody, zajišťujeme silnoproudé montáže

Na Vaše přání realizujeme rozvody všech druhů. Připravujeme pro Vás/naše klienty zakázky podle Vašich potřeb a možností, protože Vy nejlépe víte, kde potřebujete umístit spotřebič. Vy, kteří si chráníte čas a klidnou mysl, oceňujete náš komplexní servis, který zahrnuje zajištění všech stavebních i mimo stavebních složek tak, abyste neměli žádné zbytečné starosti. Realizujeme pro Vás rozvody všeho druhu od rekonstrukcí elektrických instalací v rodinných domech přes projekty a elektroinstalace v RD či bytových jádrech až průmyslové rozvody v dílnách i zdravotnických zařízení. Poskytujeme Vám i často žádané instalace domácích počítačových sítí a rozvody domácích i státních telefonů. Přirozenou součástí našich služeb je i projektová dokumentace, revizní zprávy, přihlášky k odběru elektrické energie.

Když potřebujete, rádi Vám poskytujeme odborné rady či objasnění technických záležitostí.
Pomohli jsme mnoha z Vás  esteticky a efektivně  vyřešit problémy s různými rozvody. Např. když jste potřebovali umístit např. telefonní linku jinam, než naplánoval projektant, zavést internet či  domácí telefony a videotelefony, které v původním  projektu nebyly navrženy, také jsme mnohým zkvalitnili televizní rozvody po celém domě či zrealizovali elektronické zabezpečení celého domu. Těšíme se z každého spokojeného zákazníka, budeme se těšit i ze spolupráce s Vámi.

 Např. v rámci TV rozvodů pro Vás realizujeme:

  • kompletní anténní rozvody v rodinných domech a bytech podle Vašich představ
  • společné TV antény v bytových komplexech
  • montáže digitálních satelitů
  • rekonstrukce STA po zrušení kabelové televize
  • příprava na pozemní digitální příjem
  • další služby spojené s příjmem TV signálu
  • kompletní servis a opravy

 

NP1m


Akční nabídka produktů

Kriminalita roste

Lidé kradou a vypadá to, že to nejhorší nás teprve čeká! A tak nám nezbývá, než začít bránit svůj majetek všemi způsoby.

číst více
Elektronické protipožární systémy

Přemýšlíte o protipožárním zabezpečení?

číst více
Elektronické zabezpečovací systémy

EZS ochrání Vás a Váš majetek v době vaší nepřítomnosti. ...

číst více
Evidenční systémy

Evidence docházky a pohybu osob na pracovišti je pro Vás jistě zajímavá...

číst více