Reference

Příběhy našich klientů:

  • Pan Jan Z. provozoval prodejnu v Kolíně. Opakovaně se mu stávalo, že mu výlohu někdo rozbil. Někdy se neztratilo nic, ale několikrát došlo i k tomu, že mu někdo odnesl zboží z výlohy či obchodu. Policie bohužel pachatele nikdy nedopadla. Pan Jan Z. nás požádal o vhodné řešení pro něj. Doporučili jsme mu dvě varianty. Varianta a) obsahovala elektronické zabezpečovací zařízení s detekcí pohybu osobu uvnitř objektu, dále proti požární čidla a zajišťovala hlášení poplachu na pult centrální ochrany; varianta b) navíc obsahovala čidla na detekci tříštění skla a hlášení narušení objektu hlásila přes modul GSM pomocí SMS zprávy panu Z.. Vybral si variantu b). Tento systém jsme mu nainstalovali a po třech měsících jsme se ho zeptali, jak se jeho problém vyřešil. Dozvěděli jsme se od něj, že zažil jeden útok při kterém byla rozbitá jedna výloha a signál o narušení objektu mu přišel na mobil. Objekt začal "houkat" a z výlohy se mu nic neztratilo. Potom útoky ustaly.
  • Stavebniny pan L.P. byly umístěny ve venkovním areálu. Bohužel se stávalo, že se materiál ztrácel. Majitel L.P. nás požádal o navržení a realizaci  řešení. Navrhli jsme nainstalovat infrapasivní detektory, které monitorovali případnou návštěvu nezvaných hostů a propojili ji se sirénou. Po zavedení tohoto řešení k odcizení materiálu nedocházelo.
  • Firma, která je poskytovatelem internetových služeb a všeho, co souvisí s počítači, chtěla svůj majetek, včetně vybavení kanceláří zajistit a pojistit proti odcizení. Chtěli především předejít ztrátě nejen hmotného majetku, ale i elektronických dat. Pro tuto firmu bylo vhodným řešením zabezpečení dveří magnetickými kontakty a detektory pro tříštění skla.

Z emailu, který nás potěšil:

Dobrý den, pane Navrátil,
předevčírem u mne byli Vaši muži, a musím Vám je pochválit. Bylo vidět, že vědí, co mají dělat a systém už perfektně funguje a moje sekretářka je zase klidnější, protože má dobrý přehled o tom, kdy kam koho pouští…
Jan Přeučil, manažer

---------------------------------------------- 

Dobry den pane Foffe,

chci podekovat za naprosto hladky a bezproblemovy prubeh od nabidky az po montaz. Vasi technici jsou velmi ochotni a vse skvele vysvetlili a predvedli. Jsem velmi spokojen a urcite vas budu doporucovat.

 

Pekny vikend,

Michal Janci 

Akční nabídka produktů

Kriminalita roste

Lidé kradou a vypadá to, že to nejhorší nás teprve čeká! A tak nám nezbývá, než začít bránit svůj majetek všemi způsoby.

číst více
Elektronické protipožární systémy

Přemýšlíte o protipožárním zabezpečení?

číst více
Elektronické zabezpečovací systémy

EZS ochrání Vás a Váš majetek v době vaší nepřítomnosti. ...

číst více
Evidenční systémy

Evidence docházky a pohybu osob na pracovišti je pro Vás jistě zajímavá...

číst více