Plotové zabezpečení

Perimetrický zabezpečovací systém

KeyGUARD je systém prioritně určený pro střežení obvodového oplocení a venkovních prostor. Princip činnosti plotového detekčního systému je založen na vyhodnocení mechanických ruchů pomocí senzorického kabelu.

Vlastní systém sestává z vyhodnocovací jednotky KeyFORCE a řídící ústředny KeyMASTER. V menších aplikacích se může vyhodnocovací jednotka použít samostatně, při náročnějších, rozsáhlejších aplikacích využijeme sběrnicového systému RS485 řídící ústředny a vyhodnocovací jednotky. Obě jednotky, jak KeyFORCE, tak KeyMASTER můžeme integrovat s jiným systémem pomocí reléových výstupů.


Princip funkce inteligentní nadstavby

Meteostanice předává informace o okolní teplotě, směru a rychlosti větru do řídící jednotky KeyMaster. Na základě těchto informací ovlivňuje ústředna nastavení na vyhodnocovacích jednotkách KeyFORCE ke kterým je připojen senzorický kabel, který vyhodnocuje otřesy na oplocení. Prvotní nastavení KeyFORCE jednotek zůstává neměnné. Toto nastavení se mění v případě, že by mohlo dojít k nechtěnému spuštění poplachu vlivem počasí, kdy nastavené hodnoty instalačním technikem by již nemohly zaručit stabilitu sytému. Nastavení se vrací automaticky do původních mezí po odeznění povětrnostních vlivů. Tento proces návratu se děje postupně v rychlé časové ose.

Společnost Alarm KFS, vám dokáže tento systém navrhnout, dodat, zrealizovat i nastavit. Neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 605 299 275.

Systém vyvolá poplach, pokud se narušitel pokusí:

  • přelézt přes plot
  • prostříhat pletivo
  • nadzvednout pletivo nebo konstrukci plotu
  • vstoupit do střeženého prostoru


Vlastnosti:

  • vysoká odolnost proti planým poplachům
  • ochrana proti elektromagnetickému a rádiovému rušení
  • stejná citlivost po celé délce střežené zóny
  •  jednoduchá a snadná instalace

Station One
Řídící ústředna pro jednotky KeyFORCE s možností rozšíření

KeyMaster
řídící ústředna pro jednotky KeyFORCE

Key - Tech
Senzorický kabel

KeyForce
Vyhodnocovací jednotka

GeForce II
Vyhodnocovací jednotka

T-line
Modul, který slouží pro propojení ústředny EZS(svorky RING/TIP) s modulem Station ONE, který má na sobě GSM modul pomocí kterého je ústředna EZS schopna komunikovat s PCO.

EP-485 expander modul
Modul se připojí na sběrnici RS485 systému MaximGuard, má na sobě jeden vstup pro připojení detektoru, magnetického kontaktu..

LG-8R
Releový expander pro Station ONE

MeteoGuard
Inteligentní nadstavbou pro Station ONE a KeyMaster

MeteoBUS-inteli
Inteligentní autonomní nadstavba perimetrického systému pro použití bez řídící ústředny Station ONE nebo KeyMaster.Informace předává do jednotek KeyForce či GeForceII.

 

Akční nabídka produktů

Kriminalita roste

Lidé kradou a vypadá to, že to nejhorší nás teprve čeká! A tak nám nezbývá, než začít bránit svůj majetek všemi způsoby.

číst více
Elektronické protipožární systémy

Přemýšlíte o protipožárním zabezpečení?

číst více
Elektronické zabezpečovací systémy

EZS ochrání Vás a Váš majetek v době vaší nepřítomnosti. ...

číst více
Evidenční systémy

Evidence docházky a pohybu osob na pracovišti je pro Vás jistě zajímavá...

číst více