O nás

Tým Alarm KFS , s.r.o. se již několik let těší oblibě u svých zákazníků, protože neposkytuje pouze  kvalitní techniku, ale svým zákazníkům poskytuje kvalitní servis služeb spojený s instalací a provozem bezpečnostní elektrotechniky týmem odborníků.

Jsem rád, že pro Vás v oblasti ochrany majetku pracujeme již od r. 2003. Od té doby Vám, našim klientům, dopřáváme klidný spánek, protože v dnešní náročné době Vám umožňujeme promyšleně a technicky dokonale chránit Vás a Váš majetek nejen před nevítanými návštěvníky,   ale třeba i před požárem.

Díky našemu sehranému týmu  realizujeme pro Vás, naše klienty, vždy zcela unikátní a bezpečnou ochranu Vašeho majetku. Výsledky práce našeho týmu přináší bezpečí a radost nejen nám, ale především Vám.   

Díky našim klientům máme bohaté zkušenosti s instalací nejen dílčích elektronických bezpečnostních prvků, ale  především s realizací  různorodých bezpečnostních systémů podle individuálních požadavků klientů. Naši klienti oceňují zcela individuální přístup, který zahrnuje počáteční analýzu potřeb, návrh řešení, realizaci projektu a následný servis.

Jsem vděčný všem profesionálům v našem týmu, asistentkám, servisním technikům, specialistům i partnerům za spolehlivost a pracovitost.

Osobní sledování trendů v našem oboru je samozřejmostí.

Jsem velmi rád, že naši klienti o nás mluví jako profesionálech a budeme  si velmi vážit i toho, když mezi takové klienty budete patřit také.

 

 

 

 

 

 

 

 

Akční nabídka produktů

Kriminalita roste

Lidé kradou a vypadá to, že to nejhorší nás teprve čeká! A tak nám nezbývá, než začít bránit svůj majetek všemi způsoby.

číst více
Elektronické protipožární systémy

Přemýšlíte o protipožárním zabezpečení?

číst více
Elektronické zabezpečovací systémy

EZS ochrání Vás a Váš majetek v době vaší nepřítomnosti. ...

číst více
Evidenční systémy

Evidence docházky a pohybu osob na pracovišti je pro Vás jistě zajímavá...

číst více