Evidenční systémy

 

Docházkové a evidenční systémy

Evidence docházky a pohybu osob na pracovišti je pro Vás jistě zajímavá a důležitá. Unikátní technologie Vám velmi usnadní nejen mít přehled, ale i  velmi zjednoduší výpočet docházkových údajů. Zároveň Vám pomůže k lepší pracovní morálce zaměstnanců. Naši uživatelé také oceňují, že systém monitoruje aktuální přítomnost a pohyb  osob na pracovišti, že tedy nemusí složitěji dohledávat, kde se kdo pohybuje, ale mají informaci ihned. Systém také využívají firmy, které zabezpečují rozsáhlejší objekty pomocí strážných, protože usnadňuje dokumentaci jejich práce.

Naše firma je zástupcem pro instalace docházkových a evidenčních systémů firmy Ikos  pro velkou část Středočeského, Královehradeckého a Pardubického kraje. Systém využívá lety prověřený a odzkoušený funkční software DOCH3. Systém Vám neklade žádná omezení a můžete tedy velice jednoduše nastavit výpočet docházkových údajů zcela individuálně pro různé skupiny zaměstnanců či dokonce pro jednotlivé zaměstnance.  Naši odborní pracovníci Vám na základě vašich požadavků přizpůsobí celý systém přesně na míru. Vzhledem k jednoduché možnosti exportu a importu výpočetního jádra jsme schopni reagovat na Vaše požadavky na změnu i bez naší návštěvy. U mnoha našich zákazníků držíme službu i přes vzdálený přístup, takže dokážeme velmi pružně reagovat na jejich požadavky.

Obchůzkový systém

Obchůzkový systém je součástí docházkového a evidenčního systému. Tuto komponentu využijete, pokud Váš objekt chráníte pomocí strážných. Jistě oceníte snadnost kontroly a evidence práce strážných, protože systém umožňuje pojmenovat jednotlivé strážné a pak dokumentuje jejich činnost např. kdy provedli plánovanou či namátkovou kontrolu. Jistě také oceníte vysokou odolnost ve venkovním prostředí a jeho velmi jednoduchou  obsluhu.
Naši technici Vám systém nejen namontují, ale také Vás naučí, jak systém používat a obsluhovat. Budeme se těšit, když i Vám usnadníme evidenci práce Vašich zaměstnanců.

 

 

Akční nabídka produktů

Kriminalita roste

Lidé kradou a vypadá to, že to nejhorší nás teprve čeká! A tak nám nezbývá, než začít bránit svůj majetek všemi způsoby.

číst více
Elektronické protipožární systémy

Přemýšlíte o protipožárním zabezpečení?

číst více
Elektronické zabezpečovací systémy

EZS ochrání Vás a Váš majetek v době vaší nepřítomnosti. ...

číst více
Evidenční systémy

Evidence docházky a pohybu osob na pracovišti je pro Vás jistě zajímavá...

číst více